Senność – pierwszym objawem grzybicy

Czujesz zmęczenie, nawet po nocy dobrego snu? Nie potrafisz w czasie wolnym obejrzeć filmu do końca, gdyż zasypiasz na kanapie? Nadmierna senność i zmęczenie to typowe objawy grzybicy. Nieleczona może przerzucić się na wszystkie organy wewnętrzne uniemożliwiając Ci normalne życia. Działaj póki nie jest jeszcze za późno!

spiącyGrzybica wywoływana jest przez organizmy z rodziny Candida, a dokładniej Candida Albicans. Jest to rodzina grzybów, które ze względu na bardzo wytrzymałe formy zarodnikowe mogą przetrwać w wielu nie sprzyjających warunkach. W chwili obecnej znajdują się prawie wszędzie, w prawie każdym żywym organizmie. Co więcej, nie muszą wcale dawać o sobie znać poprzez jakiekolwiek objawy. Bowiem to, że ma się candide nie znaczy, że będzie negatywnie wpływać na Ciebie. Wstrzymują ją przed tym dobre organizmy jelit jak i układ odpornościowy. Wystarczy niestety nawet delikatnie zaburzyć tę równowagę, a grzybica od razu przejdzie do działania. Będzie działać na tyle skutecznie, że gdy chodź na chwilę zacznie wygrywać walkę o byt, już jej nie przegra. Candida w każdej chwili wytwarza ponad 200 różnych toksyn i enzymów, które upośledzają pracę wszystkich układów i narządów wewnętrznych.

Co się dzieje, gdy wygrywa grzybica?

Gdy naruszyłeś homeostazę, wstrzymująca grzybicę, zacznie ona się namnażać. Pojedyncze organizmy dzięki witaminom i minerałom, które pobiera bezpośrednio z jelit, namnażają się coraz szybciej tworząc pierwsze ogniska grzybiczne – drożdżycę. Ta zatruwając organizm coraz bardziej, coraz łatwiej udaje się jej rozrastać zajmując jak największą powierzchnię. W pewnym momencie system immunologiczny, będzie na tyle osłabiony, że nie będzie wstanie powstrzymać jej przed przedostaniem się do krwioobiegu przez kosmki jelitowe. Początkowo niegroźna grzybica staję się swoją najgroźniejszą odmianą – grzybicą ogólnoustrojową. Będąc bezpośrednio w krwi, wydalane toksyny jak i szkodliwe enzymy, najbardziej negatywnie wpływają na stan w jakim się czujesz. Gdy czujesz nadmierne zmęczenie, łaknienie na słodycze, czy też ostatnio zaczynasz odczuwać depresje, to grzybica. Musisz szybko działać, zanim wyrządzi ona jeszcze większe szkody.

Jak wykryć grzybicę?

Grzybica zwłaszcza w początkowych etapach jest najtrudniejsza do wykrycia. Brak wyraźnych symptomów nie daje podejrzeń jej posiadania. Z kolei następne mogą wprowadzić w błąd. Jeśli zrelaksowałeś się w czasie wolnym, a mimo wszystko nadal czujesz zmęczenie i na przykład męczą cię humory. Jesteś potencjalnym zarażonym grzybicą. Musisz jak najszybciej zdiagnozować przyczyny tych dolegliwości. Najlepszą polecaną metodą jest Test Obciążeń Organizmu. Bazuje on na elektroakupunkturze według metody dr Volla (EAV). Metoda ta jest bardzo popularna na zachodzie, zrzesza obecnie już ponad 30 000 specjalistów. Popularność zyskała dzięki kompleksowościszybkości jak i bezinwazyjności.

Gdzie udać się na Test Obciążeń?

Profesjonalny Test Obciążeń Organizmu możesz wykonać we wszystkich placówkach Revitum. Zajdziesz je na terenie całego kraju, we wszystkich większych miejscowościach. Test będzie przeprowadzony tam przez wysokiej klasy specjalistów. Każdy z nich jest w stanie odpowiedzieć Ci na każde pytanie dotyczące Twojego stanu zdrowia. Powierz swoje zdrowie najlepszym, powierz swoje zdrowie Revitum. Możesz dodatkowo odczuć takie efekty jak odmłodzenie, zwiększenie atrakcyjności i cofnięcie wieku biologicznego. Wszystko to bez diety i ćwiczeń, bez wysiłku fizycznego. Działaj na przyczyny, nie na objawy, pozbądź się objawów raz na zawsze. Zapisz się na Test Obciążeń już teraz!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *